HAKKIMIZDA

2004 yılından itibaren Tel Çit örme sektöründeki bilgi, güven, devamlılık, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla hizmetlerine sektörde yeni ve modern makinelerle donatılmış imalathanemiz, deneyimli ekibimizle sektörde daha kalite ve standartlara uygun, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak düzeyde üretimler yapıyoruz.

Lider Çit Dünyası üretim felsefesine göre öncelikli olan müşterilerimizin güvenliği ve ürünlerimizin sağlamlığı göz önünde bulundurularak 18 yılın verdiği deneyimler ile üretimler yapıyoruz.

Kaliteli Üretim

Üretim aşamasında seçilen tüm malzemenin standartlar dahilinde olması, hammadde seçiminden boya kimyasallarına kadar her malzemenin tek tek güvenlik ve sağlamlık açısından üstün bir kaliteye sahip olması bizim üretim sürecindeki önceliklerimizdir.

Estetik ve İşlevsellik

Lider Çit Dünyası için estetik görünüm ve işlevsellik öncelikli olup bu niteliklerin devamı için uzman ekip tarafından montajı yapılmaktadır. Bu konuda ki bilgimizi ve tecrübemizi sizlerle paylaşarak, işimizi en işi şekilde yapmaktır.

Üretim ve Hizmet Yelpazemiz

Helezon (galvanizli) örgü tel, PVC kaplı örgü tel, galvanizli dikenli tel, PVC kaplı dikenli tel, beton çit direği, boru çit direği, pano içi tel çit ve dekoratif panel çit üretiminde jiletli tel, tel çit kapı, basketbol sahası ve halı saha uygulamalarına, toprak zemin ve duvar üstü uygulamalarından köpek, tavuk vb koruganları, koruma amaçlı gaz tankları uygulamalarına kadar geniş bir alana sahiptir.

Bu güne kadar yaptığımız işlerde olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizde kalitemizi ve hızlı hizmet anlayışımızı müşterilerimize en uygun fiyatla sunmak ve her durumda müşteri memnuniyetini temel ilke olarak sürdürmekteyiz…

İlkadım Sanayi Sitesi
Uzunlar Caddesi No: 55
Tekkeköy/Samsun
0 850 220 82 79
0 545 819 42 80
info@lidercitdunyasi.com